Máte depresi, trpíte úzkostí? Už nevíte kudy kam?

Terapie přirozeného zdraví vás zbaví deprese, úzkosti a jiných „neřešitelných“ stavů jednou provždy.

  Chcete se cítit dobře a doplnit chybějící energii? Potřebujete víc vitality, síly a radosti ve svém životě? Stáhněte si e-book 10 kroků ke zdraví.

  Cesty k sobě – rozhovor o Terapii přirozeného zdraví

  • V rozhovoru se dozvíte o základních principech práce v Terapii přirozeného zdraví. Těším se, že budu pracovat i s Vámi a povedu Vás na cestě k Vašemu zdravému tělu a mysli.

  Terapie

  Své klienty vedu k přirozené vitalitě a zdraví.

  Terapie přirozeného zdraví, kterou Lenka Charvátová pracuje, zasahuje hluboko do genetické struktury, její výsledky jsou trvalé a jednoznačně pozitivní.

  Ke všem zdravotním potížím přistupuje celostně. Poskytuje účinná řešení zdraví, která rovněž zahrnují poradenství v oblasti výživy a cvičení.

  Vychází z diagnostiky tradiční čínské medicíny.

  Terapie funguje u vrozených nemocí i problémů způsobených životním stylem. Úspěšně pomáhá lidem, kteří prodělali psychická a fyzická traumata.

  Terapie přirozeného zdraví umí odstranit široké spektrum potíží. Od „méně závažných“ po život ohrožující. Jejím základem je nastartování a podpora léčebných procesů v těle pomocí energetické práce (Energy Healing By Voice Transmission ®) .

  Každý člověk je jiný, proto Lenka Charvátová citlivě přizpůsobuje tempo a způsob terapie individuálním potřebám klienta.

  Její základní ozdravné programy se zaměřují na zejména psychické poruchy jako deprese, úzkost a jejich psychosomatické projevy (bolesti hlavy, zad, zažívací potíže, problémy s tlakem).

  Popis základních ozdravných
  programů

  DEPRESE

  ÚZKOSTNÉ
  PORUCHY

  BOLESTI HLAVY
  A MIGRÉNY

  SPÁNKOVÉ
  PORUCHY

  CHRONICKÁ
  ÚNAVA

  STRES

  Zdravé tělo a mysl jsou prvními kroky k naplněnému a šťastnému životu.

  Objednejte se na konzultaci
  i v případě jiných potíží

  • Vysoký nebo nízký krevní tlak, špatná cirkulace krve, závratě, arytmie nebo jiné srdeční potíže, migréna, problémy s klouby, artritida.
  • Astma, bronchitida, různé alergie, oslabená imunita, problémy s dutinami, se střevy, bolestmi žaludku, nadýmáním, ušním šelestem, bolestí svalů a křečemi.
  • S očima, vysokým cholesterolem, anémií a jinými krevními problémy, hemeroidy, s ledvinami.
  • S kůží, kostmi, se sluchem, s hormonálními poruchami, sexuálními dysfunkcemi, cystami, myomy.
  • Pokud potřebujete posílit či nastartovat svůj imunitní systém.
  • Pro léčbu závislostí.

  Jak Terapie přirozeného
  zdraví probíhá

  Nejtěžší je udělat první krok

  Cítíte se nepříjemně?
  Sužují Vás vleklé či akutní potíže?
  Potřebujete pomoci a váš lékař si neví rady?
  Chcete podpořit své zdraví, abyste se cítili lépe a v harmonii?

  1.

  KROK

  Zavolejte
  Sjednejte si schůzku
  Pomůžeme vám

  Konzultace je zaměřená na diagnostiku vašich potíží. Vyzkoušíte si, jak Terapie přirozeného zdraví působí.  Dostanete cenné rady, jak podpořit svoje tělo i mysl, abyste měli více energie a cítili se lépe. Domluvíme se na dalším postupu.

  Probíhá on-line z pohodlí vašeho domova.


  2.

  KROK

  Dvoutýdenní
  intenzivní program
  pocit úlevy a lehkosti

  Dvoutýdenní intenzivní program – pocit úlevy a lehkosti

  Budeme se věnovat příčinám vašich fyzických nebo psychických potíží a krůček po krůčku vás budeme směřovat k rovnováze a zdraví.

  Vyzkoušíte si, jaké je mít na všechno dost energie. Přestanete bojovat s únavou.

  Konzultace probíhají denně on-line formou


  3.

  KROK

  Individuální
  pokračování
  pro trvalé zdraví

  Vytvoříme vám intenzivní program „na míru“.

  Zdraví a pocit dostatku energie se stanou trvalou součástí vašeho života. Součástí Terapie přirozeného zdraví je mentoring, ve kterém se naučíte pracovat se svými emocemi a přesvědčeními. Zavedete pro své tělo i mysl režim, který vás bude posilovat

  Udělejte první krok

  Reference

  Věřím, že lidská bytost přišla na svět proto, aby se rozvíjela a žila šťastný život.

  Jmenuji se Lenka Charvátová

  Jsem certifikovanou specialistkou Terapie přírodního zdraví se zaměřením na energetické léčení.

  Původní profesí jsem právnička. Na kancelářské židli jsem však neseděla dlouho. Ve svých třiceti dvou letech jsem žila vzrušující a poněkud hektický život stevardky na luxusních superjachtách. Cestovala jsem po světě, žila v luxusu…

  Život mi změnila nemoc

  Lékaři mi diagnostikovali ulcerózní kolitidu, autoimunitní typ zánětu trávicí trubice. Svět se mi ze dne na den zhroutil jako domeček z karet. Po dvou letech neúspěšné léčby steroidními hormony ze mne byla opuchlá troska bez života utopená v depresi.

  Přestala jsem čekat, že mě někdo zachrání

  Pustila jsem se do všeho, co slibovalo uzdravení. Zabývala jsem se jógou, meditací, zdravým životním stylem, stravou, podstoupila ozdravné retreaty, léčebné ajurvédské programy v Indii a na Srí Lance. Pozitivní změny sice přicházely, ale potíže trvale neustupovaly.

  Když změníte sebe, promění se celý svět.

  Objevila jsem novou cestu

  Na doporučení kamarádky jsem se dozvěděla o energetické terapii přírodního zdraví a ta mi změnila život.  Díky této metodě jsem se nejen uzdravila, ale stala se i vnitřně silnou, sebejistou a spokojenou.

  Následně jsem sama úspěšně prošla tříletým výcvikem na instruktora (Energy healing instructor by voice transmission®) a začala se věnovat lidem, kteří potřebovali pomoci stejně jako kdysi já.

  Našla jsem sama sebe

  Těžké zdravotní komplikace mi zcela změnily žebříček hodnot. Pochopila jsem, že svůj život ani zdraví si za peníze nekoupím. A naopak… nemocné tělo mi do života nepřinese ani kvalitní vztahy, vnitřní klid a harmonii, ani valné profesní úspěchy. Veškeré své životní aktivity proto směřuji k udržení trvalého stavu zdraví, emocionální stabilitě a dosažení vysoké úrovně tvůrčích schopností.

  S odstupem času jsem vděčná za prožitou životní lekci. Naplňuje mě, že nyní mohu předávat své zkušenosti a znalosti svým klientům.

  Lenka Charvátová Certificate Energy Healing Therapist
  Certificate
  Energy Healing Therapist
  Lenka Charvátová Certificate Organs Theory
  Certificate
  Organs Theory
  Life
  Clinic Diploma

  Splnila jsem si svůj velký sen – mám trvale uzdravené tělo. Vím jak na to, mohu pomoci i vám.

  Mgr. Lenka Charvátová
  IČ: 09648534
  Opavská 63, 74775 Velké Heraltice, Česká republika