Léčba bolesti hlavy a migrény

Až milion Čechů trpí migrénou.

Migréna není jen obyčejná bolest hlavy. Migréna je intenzivní obvykle pulzující bolest hlavy. Velmi ztěžuje provádění každodenních činností. Mají s ní potíže hlavně ženy. 

Migrénové bolesti hlavy se obvykle dělí do dvou kategorií: migréna s aurou a migréna bez aury. „Aura“ označuje pocity, které člověk zažívá předtím, než dostane migrénu. Pocity se obvykle vyskytují 10 do 30 minut předem. Mohou zahrnovat:

  • nízkou pozornost,
  • blikajících světel nebo neobvyklých čar před očima,
  • pocit brnění nebo necitlivosti v obličeji nebo rukou,
  • přecitlivělost na světlo a hluk někdy i na pachy.

Někteří lidé trpící migrénou mohou zaznamenat příznaky jako zácpa, deprese, časté zívání podrážděnost ztuhlost krku, neobvyklé chutě na jídlo jeden nebo dva dny před skutečnou migrénou.

Spouštěcí faktory jsou dvojího druhu. Nekontrolovatelné faktory zahrnují například menstruační cyklus, meteorologické změny počasí a další vlivy, které pacient nemůže ovlivnit. Naopak mezi těmi, které ovlivnit lze, patří například stres, nedostatek spánku, pasivní kouření, některé druhy jídel, silné světlo, hlasité zvuky, výrazné pachy atd.

V západní medicíně neexistuje žádný účinný lék na migrénu! My pro vás máme přírodní řešení. Kontaktujte nás. S léčbou migrény máme mnohaleté zkušenosti. Začněte svůj problém účinně řešit, abyste konečně mohli žít svůj život bez bolesti a bez kompromisů. Než zahájíme léčbu migrény, je nutné, abychom plně pochopili hlavní příčinu problému. Migréna je způsobena zablokováním meridiánu srdce, ke kterému dojde z řady důvodů; špatný životní styl, trauma, stres nebo dokonce genetická predispozice. Výsledkem tohoto stavu je částečná či úplná nemožnost fungovat v soukromém životě či v zaměstnání.

Prvním krokem v našem léčebném programu je stanovení hloubky a rozsahu blokády srdce. Poté začneme stimulovat meridián srdce. Tímto procesem umožníme energii stále lépe proudit nejen samotným orgánem ale i celým tělem.  Jakmile je tok energie průchodnější, srdce začne postupně obnovovat svou funkci a posilovat se. Náš léčebný program zahrnuje i vzdělávání v oblasti změn životního stylu, včetně stravy a cvičení. Vy budete opět moci žít váš život na maximum.

REZERVUJTE SI KONZULTACI
Získejte odpověď do několika minut.
Těšíme se, že vám pomůžeme!

Mgr. Lenka Charvátová
IČ: 09648534
Opavská 63, 74775 Velké Heraltice, Česká republika