Léčba chronické únavy

Chronická únava je strašák 21. století. Trápí manažery i přetažené matky.

Takzvaný chronický únavový syndrom (CFS) je moderní onemocnění nervového systému, které postihuje populaci všech věkových skupin, a negativně ovlivňuje všechny oblasti života. Je to indikátor nedostatku energie a nerovnováhy, která způsobuje extrémní vyčerpání a vede k neschopnosti pracovat nebo vykonávat každodenní práci, sportovat nebo si život příjemně užívat.

Příznaky se u každého nepatrně liší. Zahrnují bolesti hlavy, ztrátu koncentrace, ztrátu paměti, nespavost, nízký krevní tlak, bledou pokožku, extrémní vyčerpání, přecitlivělost na světlo a zvuk, četné psychické problémy a mnoho dalších.

V západní medicíně neexistuje žádný účinný lék na chronickou únavu! My pro vás máme přírodní řešení. Kontaktujte nás. S léčbou chronické únavy máme mnohaleté zkušenosti. Začněte svůj problém řešit, abyste konečně mohli žít svůj život na maximum.

Problémy spojené se syndromem chronické únavy souvisejí s ledvinami. Když je funkce ledvin oslabená, začnete pociťovat letargii, extrémní vyčerpání, nedostatek motivace, špatnou koncentraci, únavu a mnoho dalších projevů.  Prvním krokem v našem léčebném programu je stanovení hloubky a rozsahu blokády ledvin. Poté začneme stimulovat meridián ledvin. Tímto procesem umožníme energii stále lépe proudit nejen samotným orgánem ale i celým tělem.  Jakmile je tok energie průchodnější, ledviny začnou postupně obnovovat svou funkci a posilovat se.  Vaše energie se začne vracet, budete se cítit stále méně unavení a letargičtí, zlepší se vaše soustředění a váš pohled na život se stane pozitivnějším. Svůj život začnete opět milovat.

REZERVUJTE SI KONZULTACI
Získejte odpověď do několika minut.
Těšíme se, že vám pomůžeme!

Mgr. Lenka Charvátová
IČ: 09648534
Opavská 63, 74775 Velké Heraltice, Česká republika