Léčba spánkových poruch

Na dva miliony lidí trpí v Česku dlouhodobými potížemi se spánkem nebo chronickou nespavostí.

Potíže se spánkem souvisí s tím, jak dobře nebo kolik spíte. Nespavost je symptom, nikoli nemoc. Spánková deprivace, chrápání, apnoe … to jsou bohužel běžné problémy současné populace.

Nedostatek spánku může mít významné důsledky pro vaše fyzické a duševní zdraví. Je úzce spojen s některými závažnými stavy souvisejícími se srdečními chorobami a cukrovkou. V těchto případech řešíme všechny zdravotní potíže komplexně v jednom programu.


Pokud máte potíže se spánkem, kontaktujte nás. S léčbou spánkových poruch máme mnohaleté zkušenosti. Dlouhodobá chronická nespavost vyžaduje odbornou podporu, porozumění a trpělivost. Je možné přirozeně usnout bez užívání léků. Naučte se relaxovat pro lepší spánek, zbavte se starostí a přemýšlení.

Nespavost a problémy se spánkem jsou zpravidla způsobeny dysfunkcí jater. Existuje řada faktorů mající významný vliv na nespavost; alkohol, drogy, strava, stejně jako emocionální poruchy ovlivněné stresem a depresí.

Prvním krokem v našem léčebném programu je zjistit hloubku a rozsah blokády v játrech. Poté začneme stimulovat meridián jater. Tímto procesem umožníme energii stále lépe proudit nejen samotným orgánem ale i celým tělem. Jakmile je tok energie průchodnější, játra začnou postupně obnovovat svou funkci a posilovat se. Náš léčebný program zahrnuje i vzdělávání v oblasti změn životního stylu, včetně stravy a cvičení. Vy se konečně budete cítit zdraví a plní vitality. V práci budete podávat skvělé výkony a doma budete vždy dobře naladěni.

REZERVUJTE SI KONZULTACI
Získejte odpověď do několika minut.
Těšíme se, že vám pomůžeme!

Mgr. Lenka Charvátová
IČ: 09648534
Opavská 63, 74775 Velké Heraltice, Česká republika