Léčba úzkostných poruch

Smutná statistika: Úzkost jako nejčastější psychický problém v ČR

Pojem úzkostné poruchy zahrnuje tyto stavy:

  1. fobické úzkostné stavy,
  2. jiné úzkostné poruchy,
  3. obsedantně-kompulzivní porucha,
  4. reakce na závažný stres a poruchy přizpůsobení.

Stav úzkosti se nevyvíjí ani není způsoben jediným faktorem, ale kombinací více faktorů. Příznaky úzkosti mohou být:

Fyzické: záchvaty paniky, návaly horka a chladu, bušení srdce, sevření hrudníku, rychlé dýchání, neklid nebo pocit napětí, zranění a podráždění.

Psychické: nadměrný strach, strach, katastrofické nebo obsedantní myšlení.

Behaviorální: vyhýbání se situacím, které ve vás vyvolávají úzkost.

Pokud máte některý z těchto příznaků, kontaktujte nás. S léčbou úzkosti máme mnohaleté pozitivní zkušenosti. Zjistěte více o našem programu Od deprese a úzkosti k úlevě a lehkosti.

Než zahájíme léčbu jakéhokoli druhu úzkosti, je nutné, abychom plně pochopili hlavní příčinu problému. Úzkost je způsobena zablokováním meridiánu srdce, ke kterému dojde z řady důvodů; špatný životní styl, trauma, stres nebo dokonce genetická predispozice. Výsledkem tohoto stavu je velmi nízká sebeúcta, nedostatek motivace, asociálnost, komplex méněcennosti – abychom jmenovali jen několik možných příznaků.

Prvním krokem v našem léčebném programu je stanovení hloubky a rozsahu blokády srdce. Poté začneme stimulovat meridián srdce. Tímto procesem umožníme energii stále lépe proudit nejen samotným orgánem ale i celým tělem.  Jakmile je tok energie průchodnější, srdce začne postupně obnovovat svou funkci a posilovat se. Vy se budete každým dnem cítit silnější, sebevědomější, vitálnější a pozitivnější při řešení jakýchkoliv situací každodenního života.

Tento program má vysoké procento úspěšnosti. Klíčem úspěchu je skutečnost, že, jakmile jsou všechny blokády bránící přirozený tok energie odstraněny, již nikdy v budoucnu nebudete stavem úzkosti trpět.  

REZERVUJTE SI KONZULTACI
Získejte odpověď do několika minut.
Těšíme se, že vám pomůžeme!